Volvo уклала стратегічне партнерство з компанією Aurora для розробки провідних в світі рішень для автономних вантажівок

Створений Volvo Group в 2019 році підрозділ Volvo Autonomous Solutions, уклав стратегічне партнерство з компанією Aurora Innovation OpCo Inc. (Aurora), фахівцем з автономних рішеннь, в рамках якого вони разом будуть масштабно розробляти провідні в світі рішення для автономних вантажівок.

Угода, підписана між Volvo Autonomous Solutions і Aurora, є довгостроковим партнерством, яке триватиме протягом кількох років. Спочатку обидві компанії сконцентруються на автономних додатках hub-to-hub для клієнтів в Північній Америці. Автоматизація спрямована на створення вагомих переваг як для клієнтів, так і для суспільства з точки зору продуктивності, безпеки, стабільності та паливної ефективності.

Це партнерство буде зосереджено на інтеграції рішення Aurora Driver в автомобільні вантажівки Volvo і розробці провідних в галузі транспортних рішень в якості сервісу. Ці рішення засновані на провідних продуктах Volvo і послужному списку в області безпеки і глибокому досвіді Aurora в розробці систем самостійного водіння.

«Створення життєздатної автономної пропозиції на шосе вимагає тісного партнерства як з клієнтами, так і з технологічними партнерами для розвитку необхідних можливостей», – каже Нільс Ягер, президент Volvo Autonomous Solutions. «Це захоплююче партнерство наближає нашу мету« транспорт як послуга »і прискорює комерційну пропозицію додатків для міжвузлових з’єднань в Північній Америці. Aurora вже є провідною політичною силою в області автономних систем, а її інтегрований стек для автономного управління, програмне забезпечення, обладнання та платформа обслуговування даних в сукупності пропонують чіткий шлях до ефективних і безпечних рішень на дорогах в середньостроковій перспективі».

«З перших днів існування Aurora ми відчули спорідненість з Volvo Group – компанією, яка протягом майже 100 років демонструвала глибоку прихильність безпеки своїх клієнтів і тих, хто ділить з ними проїжджу частину. Ми вперше зустрілися і почали обговорювати потенціал партнерства на початку 2018 року. До кінця 2018 роки ми разом побудували нашу першу вантажівку з драйвером Aurora, гігантську зелену красуню, яку ми прозвали фісташкою», – сказав Стерлінг Андерсон, співзасновник і головний директор по продуктах Aurora. «Тепер, коли ми заклали основу для створення автономних рішень Volvo і створення провідного в галузі сенсорного набору Aurora, ми раді об’єднати зусилля для розробки автономних рішень з вражаючою мережею клієнтів Volvo».

Американська компанія Aurora була заснована в 2017 році провідними експертами по автономії Крісом Урмсон, Дрю Багнелл і Стерлингом Андерсоном. У 2019 компанія Aurora придбала Blackmore, провідного галузевого фахівця з лідара, і приступила до розробки єдиного в галузі мультимодального сенсорного комплексу, здатного безпечно керувати великими вантажними автомобілями на швидкостях шосе. Щоб прискорити впровадження безпілотних автомобілів, стартап розробив систему Aurora Driver і створив багатогранну мережу партнерів по виробництву, мобільності, логістики та управління автопарком. Розроблений на основі передового устаткування і програмного забезпечення драйвер Aurora, призначений для безпечного переміщення товарів і людей. У 2020 році Aurora дебютувала з лідара FirstLight і почала розгортання в Техасі важких вантажівок, інтегрованих з новим поколінням системи Aurora Driver, яка унікальним чином здатна виявляти і відстежувати об’єкти на відстані більше 300 метрів. З самого початку Aurora Driver була спроектована так, щоб вона легко керувала різними типами транспортних засобів, допомагаючи людям пересуватися, доставляючи посилки і перевозячи вантажі на великі відстані. Щоб довести її універсальність, Aurora Driver була інтегрована з шістьма різними транспортними засобами – від седанів і мінівенів до тягачів з причепами.

На даний час Aurora користується підтримкою Amazon і Sequoia, а також має партнерські відносини з провідними транспортними компаніями, включаючи PACCAR, Volvo Group, Uber, FCA і Hyundai Group.