Скорочення штатів у Uber Freight та інших логістичних компаніях

В останні місяці Uber Freight та інші ключові гравці у сфері логістики продовжують скорочувати свої штати. Це зумовлено затяжною рецесією у сфері вантажних перевезень і ускладненням умов залучення нового фінансування. Ситуація на ринку перевезень залишається складною, незважаючи на деяке покращення у останні місяці.

Ринкові спостерігачі зазначають, що попит починає відновлюватися, але є відставання в адаптації пропозиції. Згідно з даними Cass Freight Index, обсяги вантажоперевезень у грудні знизились на 7.2% порівняно з попереднім роком. Витрати на перевезення впали на 23.7% у порівнянні з попереднім роком, що є сьомим місяцем поспіль зі спадом більше ніж на 20%.
Виходячи з цього, експерти радять брокерам звернути увагу на цінність, яку вони можуть створити для перевізників та замовників.

Зазначається, що технології дозволяють замовникам прямо співпрацювати з перевізниками, що робить роль брокерів все менш важливою. Прогнозується, що майбутнє індустрії буде залежати від використання найкращих, найбільш складних і прозорих технологій для ефективного з’єднання замовників і перевізників.