Amazon India оголосила про партнерство з Mahindra Electric

Amazon India оголосила про партнерство з Mahindra Electric (електромобільний підрозділ компанії Mahindra & Mahindra), щоб ще більше зміцнити свою прихильність до розвитку електромобільності в країні. У свою чергу компанія Flipkart, конкурент Amazon на ринку електронної комерції в Індії, також оголосив про співпрацю Mahindra Electric.

Ще в минулому році Amazon India сказала, що до 2025 року її індійський флот транспортних засобів доставки включатиме 10000 електромобілів (EV). Ці електромобілі є доповненням до глобальних кліматичних зобов’язанням, підписаним Amazon, в рамках якого гігант інтернет-рітейлу обіцяє впровадити 1 000 000 електромобілів доставки до 2030 року.

Індійський конкурент Amazon компанія Flipkart також оголосив про переведення свого флоту на повністю електричні транспортні засоби до 2030 року в рамках своїх зусиль щодо забезпечення стійкості. Молода базується в Бангалорі компанія Flipkart, що є членом ініціативи EV100, планує до цієї дати мати парк з більш ніж 25000 електромобілів доставки, які будуть включати двох -, трьох-і чотириколісні транспортні засоби.

Amazon India і Flipkart заявили, що вони будуть співпрацювати з різними виробниками електричних транспортних засобів, які спроектовані і зібрані в Індії. Flipkart каже, що крім Mahindra Electric, вона вже співпрацює з виробниками електромобілів Hero Electric і Piaggio.

На даний момент мережа партнерів доставки Amazon India впровадила більше сотні електричних триколісних вантажівок Mahindra Treo Zor в семи містах, включаючи Бангалор, Нью-Делі, Хайдарабад, Ахмедабад, Бхопал, Індор і Лакхнау. Flipkart також почав розгортання 450 електромобілів в декількох індійських містах, в тому числі триколісні електромобілі Mahindra Treo Zor.

Електричний 3-колісний міні-вантажівка Mahindra Treo Zor, запущений в жовтні 2020 року, був розроблений і вироблений в Індії. Mahindra Treo Zor повною масою 950 кг має корисне навантаження 550 кг. Treo Zor наводиться в дію трансмісією з прямим приводом, яка видає пікову потужність 8 кВт, максимальний крутний момент 42Нм і максимальну швидкість 50 км / ч. Як джерело живлення приводу встановлена ​​літій-іонна батарея напругою 48В і потужність 7,37 кВтг, що забезпечує сертифіковану дальність ходу 125 км на одній зарядці. Час повної зарядки батареї за допомогою розетки 12В і 15-амперного зарядного пристрою, встановлених на борту, становить 3 години 50 хв. При колісній базі 2216 мм, габарити Treo Zor становить 3100 x 1460 x 1762 мм (Д х Ш х В).