Fetch Robotics запускає серійне виробництво нового робота PalletTransport1500 для складів

Каліфорнійська компанія Fetch Robotics запускає серійне виробництво нового робота PalletTransport1500 – вилочного навантажувача з підтримкою автопілота. Нова платформа була розроблена спільно з Honeywell Intelligrated і працює на базі програмного забезпечення Momentum. Навантажувачі PalletTransport1500 діють спільно в рамках єдиної екосистеми, пересувають вантажі вагою до 1135 кг і здатні самостійно виконувати небезпечну роботу складських робітників.

«Навіть найбільш прогресивні розподільні центри щосили намагаються не відставати від швидкого зростання електронної комерції, яка створює величезне навантаження на склади і їх співробітників. Об’єднавши новий PalletTransport1500 від Fetch з Momentum WES від Honeywell Intelligrated, ці центри зможуть управляти всіма аспектами автоматизованого складського зберігання з максимальною ефективністю і безпекою для підприємства», – повідомив Techcrunch директор по продуктах Fetch Robotics Стефан Нуссер.

За даними Управління з охорони праці США, робота навантажувачів – це найбільш небезпечний вид діяльності на складських підприємствах. В середньому навантажувачі призводять до 85 нещасних випадків зі смертельними наслідками на рік, а також є причиною отримання 34,9 тис. тяжких та 61,8 тис. легких травм у складських робітників. При цьому одна травма, за заявами Fetch Robotics, може обійтися в додаткові $ 150 тис. зайвих витрат на страховку для робочого і ремонт навантажувача. PalletTransport1500 покликаний знизити кількість таких пригод до нуля і прискорити роботу складів.

Автономні навантажувачі Fetch Robotics виконують ті ж завдання, що і люди, включаючи крос-докінг, повернення і транспортування контейнерів на склад. PalletTransport1500 виконують наскрізние складування, приймаючи товари від вантажівок, і транспортують об’ємні вантажі до інших вантажівок. Роботи також перевозять піддони і самостійно сортують товари завдяки ПО від інженерів з Honeywell Intelligrated.

Розробники також відзначили, що роботи можуть діяти як по заздалегідь прописаним шаблонами, так і відповідно до нових вказівок. У разі необхідності, віддалені оператори можуть взяти PalletTransport1500 під ручне керування і виконувати частину операцій в такому режимі.

Роботи Fetch Robotics – не єдина система, розроблена для автоматизації роботи на складах. В останні роки безпекою робочих перейнялися і інші компанії – наприклад, американська Amazon володіє підрозділом, робота якого повністю присвячена роботизованим пристроям для підприємств. А японський автомобільний гігант Toyota Motor Corporation у співпраці з Bastian Solutions розробила два складських робота в кінці минулого року. Системи Toyota поставляються як з функціями віддаленого керування, так і з режимом для автономної роботи.