Tesco повідомила про подолання проблем з ланцюжками постачання за допомогою залізниці

Британська мережа супермаркетів Tesco заявила, що подолати проблеми з ланцюжками постачання їй вдалося завдяки вчасному перенесенню великої частини вантажів на залізницю.

Зважаючи на позитивний досвід, Tesco планую найближчим часом збільшити частку залізниці у доставці для своїх магазинів ще на 40%. Про це йдеться у розповсюдженому прес-релізі.

Офіційна заява компанії спрямована для учасників фінансових ринків та, вочевидь, компанія має на меті збільшити свою біржову капіталізацію. Зокрема, роздрібний продавець повідомляє, що велика частка залізничних перевезено дозволила не лише тримати полиці магазинів завжди заповненими, але й навіть знижувати ціни для кінцевого клієнта тоді, коли інші мережі вимушені були їх підвищувати.

«Знайомий вигляд інтермодальних потягів Tesco став символом стійкості під час пандемії», – йдеться у повідомленні. За словами виконавчого директора компанії Кена Мерфі, мережа має намір збільшити доставку сорокафутовими контейнерами до 90 тис. одиниць на рік уже у 2022-му. Зараз доставка відбувається на рівні 65 тис. контейнерів на рік.

Tesco використовує залізничні контейнерні перевезення не тільки на внутрішніх, але й на міжнародних маршрутах. Зокрема, компанія запустила п’ять регулярних залізничних потягів на тиждень з Іспанії, які доводять товар контейнерами через тунель під Ла-Маншем.