У порту Лонг-Біч запрацював перший в світі повністю електрифікований контейнерний термінал

Адміністрація порту Лонг-Біч оголосила про завершення будівництва контейнерного терміналу Long Beach Container Terminal (LBCT) в Мідл-Харборі. Новий термінал потужністю 3,3 млн TEU став шостим контейнерним терміналом в країні і в другому найбільшому контейнерному порту США.

Будівництво комплексу сукупною вартістю 1,5 мільярда доларів США почалося в травні 2011. Перша черга терміналу площею 151 акр (61 гектар) запрацювала п’ятьма роками пізніше, будівництво другої, яка збільшила площу терміналу до 191 акрів, завершилося в жовтні 2017.

З запуском останньої третьої черги площа терміналу досягла 300 акрів. В рамках цього етапу був побудований залізничний термінал потужністю 1,1 млн TEU на рік. Причальна стінка протяжністю 1,28 км обладнана 14 найсучаснішими портальними крани STS.

«LBCT – це перший в світі повністю електрифікований мега-термінал з нульовим рівнем викидів», – сказав глава адміністрації порту Маріо Кордеро. Усі судна, що заходять на термінал, підключаються до берегових джерел живлення на весь час стоянки в порту.