Роботи-кур’єри Starship виконали 2 млн доставок

Роботи-кур’єри естонської компанії Starship Technologies подолали рубіж в 2 мільйони автономних доставок.

На сьогоднішній день роботи Starship подолали понад 4 383 461 кілометрів шляху. Роботи компанії працюють кожен день в п’яти різних часових поясах, і вони на думку компанії є найбільш автономними у світі.

Використання служби доставки додому від Starship допомагає людям заощадити час, зменшити завантаженість доріг і скоротити забруднення навколишнього середовища. Завдяки використанню роботизованої кур’єрської служби було зекономлено в цілому 325 720 поїздок на автомобілі при доставці кур’єрами.

Найпопулярніші продукти, що замовлені в 2020 році, стали сніданки, молоко і кава. Більше 165 000 сніданків, 420 000 пляшок молока, 220 000 кави і 106 000 піц були доставлені додому людям по всьому світу.

Останнім часом роботизована служба доставки Starship в Таллінні розширилася до Калама, Теллісківі, Пелгулінна, Кельмікюла, Кассісаба, Ууе Маілма, Вееренні і Тинісмяе. В даний час через додаток Starship продукти можна замовляти в Ristiku Selver ABC, а також в Tõnismäe і Mustamäe Blooms. Планується подальше розширення переліку мереж роздрібних магазинів і зони обслуговування на постійній основі. Вартість доставки Starship в Таллінні становить 99 євро центів незалежно від розміру замовлення.

У зв’язку з швидким розширенням Starship компанія активно набирає нових співробітників – в цьому році Starship планує найняти більше 70 чоловік в Естонії. «До кінця року наша мета – найняти 70 нових осіб. Ми шукаємо досвідчених розробників програмного забезпечення для Талліннського офісу і операторів роботів як для Талліннського офісу, так і для США», – заявив Маріс Кадакас, менеджер по персоналу Starship Technologies.