Робот-кур’єр Ottonomy вирішив обійти більшість конкурентів

Ottonomy, американський стартап в сфері роботизованої доставки, вирішив обійти більшість конкурентів, таких як Starship, Kiwibot, Postmates і Yandex, розробивши робота-кур’єра з унікальними характеристиками.

Чотириколісний робот-постачальник Ottonomy в два рази більше робота від компанії Starship, має автономні можливості для пересування і може нести 40-45 кг корисного вантажу. На відміну від своїх конкурентів Ottonomy має два вантажних відсіку, що дозволяє йому виконувати дві окремі доставки за одну поїздку.

Ще однією важливою відмінністю є те, що робот орієнтований на доставку всередині приміщень, аеропортів або торгових центрів. Так, наприклад, авіапасажир, що очікує свій рейс в аеропорту, може замовити їжу з найближчого ресторану. Однак поки роботи Ottonomy не можуть їздити на ескалаторі чи ліфтом.

Пандемія коронавируса викликала більший інтерес до роботів-кур’єрів через їх можливості безконтактного обслуговування. Роботи-постачальник здатні знизити ризики передачі вірусу від людини до людини і забезпечити додатковий спосіб доставки ресторанам і роздрібним магазинам. Компанія Ottonomy восени 2020 року вже здійснила поставку, реалізувавши пілотний проект на одному з транспортних вузлів в Індії.