Представники Maersk оголосили про придбання хмарного логістичного стартапу

Представники Maersk оголосили про придбання португальського стартапу Huub, який створив хмарний сервіс для логістики. Сума угоди не розголошується. Але відомо, що сам Maersk інвестував у нову компанію ще з 2019 року.

Huub створив технологічну платформу Spoke для управління товарними потоками більш ніж сотні модних брендів. Розробники заявляють про так звані plug & play рішення, а також про те, що їх платформа здатна «керувати основами логістичної операції».

Як повідомляється у прес-релізі Maersk, це вже шосте придбання високотехнологічних компаній за останні два з половиною роки. Половина з них стосувалися саме логістики в електронній комерції. На думку експертів, така поведінка Maersk свідчить про те, що компанія має намір зосередитися на постачанні інтегрованих логістичних послуг своїм клієнтам.

Також фахівці відзначають, що останні поглинання свідчать про бажання Maersk придати не стільки нові матеріальні активи, скільки сучасні технології. Відомо, що після придбання Huub приблизно утричі буде збільшення штат цієї компанії.

Також аналітики нагадують про придбання, які компанія Maersk зробила з 2019 року:

  • Лютий 2019 р. – поглинання митного брокера Vandegrift.
  • Лютий 2020 р. – придбання американської компанії Performance Team та розширення складської мережі у США (545 млн дол.).
  • Липень 2020 р. – придбання компанії з митних послуг KGH (281 млн дол.).
  • Серпень 2021 р. – придбання компаній Visible SCM та B2C Europe.
  • Вересень 2021 р. – поглинання Huub.