Компанія Volvo отримала велике замовлення на поставку електричних вантажівок

Volvo Trucks отримала замовлення на поставку 100 електричних вантажівок від судноплавної компанії DFDS – найбільше на сьогоднішній день комерційне замовлення на електричні вантажівки, повідомив шведський виробник журналістам.

Volvo Trucks, основний бренд вантажних автомобілів AB Volvo, заявила, що замовлення є одним з найбільших в світі для важких електричних вантажівок, додавши, що поставки почнуться в четвертому кварталі 2022 року.

Вантажівки FM Electric з запасом ходу до 300 кілометрів будуть використовуватися як для коротких, так і для далеких перевезень по Європі.

Volvo, яка почала серійне виробництво електричних вантажівок в 2019 році, планує до 2030 року зробити половину своїх світових поставок вантажівок електричними.

«Ми раді бачити, що зростаючий інтерес серед наших клієнтів починає відбиватися в фактичних замовленнях», – сказав в заяві президент Volvo Trucks Роджер Альм.

«Зелене» зрушення в транспортному секторі, на який припадає приблизно чверть глобальних викидів вуглекислого газу, широко розглядається як важливий фактор, що допомагає узгоджуватися з глобальними цілями в області клімату.