Укрзалізниця обмежила транзитні вантажоперевезення у напрямку Польщі

У зв’язку з проведенням активних робіт із модернізації інфраструктури АТ “Укрзалізниця” запроваджує тимчасові обмеження на перевезення транзитних вантажів через територію України. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що зараз тривають роботи з електрифікації ділянки Ковель — Ізов — Держкордон та ремонтно-колійні роботи з модернізації ділянки Знам’янка — Здолбунів. У зв’язку з цим пропускна спроможність у напрямку Польщі знизилася до 350 вагонів на добу. Вказаних обсягів недостатньо, щоб забезпечити перевезення у передбачені терміни. Тому було ухвалено рішення тимчасово запровадити конвенцію на заборону транзитних залізничних перевезень територією України.

Після завершення інфраструктурних робіт перевезення буде відновлено та будуть поінформовані клієнти. Пасажирські залізничні перевезення між країнами здійснюватимуться без змін.

Укрзалізниця у 2021 році почала виконувати роботи з електрифікації ділянки Ковель-Ізов-Держкордон. Завдяки реалізації цього проекту компанія зможе збільшити вагу вантажних поїздів, підвищити пропускну спроможність та скоротити терміни доставки вантажів до країн ЄС.