На заблокованому пункті пропуску «Рава-Руська» очікують на в’їзд до України 150 вантажівок

Близько 150 вантажівок чекають у Польщі в черзі в’їзду в Україну через заблокований досі пункт пропуску «Рава-Руська». Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

“Ситуація не змінилася, один напрямок зараз блокується – “Рава-Руська” – і станом на ранок сьогодні в черзі на території Польщі у бік України тут чекає близько 150 вантажівок”, – підкреслив спікер ДПСУ.

Демченко зазначив, що певна кількість вантажівок їде через цю НП, проте це незначна кількість. Спікер нагадав, що з 21 квітня польські фермери частково почали пропускати вантажні транспортні засоби на в’їзд до Польщі на цьому напрямі, окрім тих, що переміщують товари, що належать до сільськогосподарської продукції.

Водночас, через пункт пропуску «Ягодин» після розблокування відзначається інтенсивний рух вантажівок в обох напрямках, зазначив Демченко, додавши, що за добу кордон перетнуло 1300 вантажівок.

Легкові автомобілі та автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується, додав речник.