Пошкоджено залізничний міст у Черкасах

Внаслідок ракетного удару у неділю, 26 червня, пошкоджено залізнично-автомобільний міст через Дніпро у Черкасах. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

За словами посадовця, два «прильоти» 26 червня зафіксовані поблизу Черкас. Пошкоджено залізницю та житлові будинки. Одна особа загинула, ще п’ятеро дістали поранення.

«Загиблий обслуговував залізничну колію та саме перебував на чергуванні. Він діяв відповідно до сигналів ракетного нападу, але, ймовірно, цивільна інфраструктура не пристосована до захисту повною мірою», — заявив очільник ОВА.

Ігор Табурець наголосив на тому, що загиблий залізничник опинився в епіцентрі вибуху. Крім того, ще п‘ятеро отримали серйозні поранення. Трьом із них наразі надають допомогу в лікарні. Медики оцінюють їхній стан як критичний.

Посадовець також розповів, що залізницю виведено із ладу. «Сказати, коли вона буде функціонувати, буде можливо після ретельного обстеження фахівцями», — уточнив він.

Через пошкодження інфраструктури Укрзалізниця уже скорегувала графік курсування приміських потягів. Так, 27 червня скасовуються рейси 6064, 6070, 6074 імені Тараса Шевченка—Гребінка, а також 6074, 6061, 6063, 6069 Гребінка— імені Тараса Шевченка.

Нагадаємо, що раніше ворог завдавав ракетних ударів по мосту через Дністровський лиман.