Гравців логістичного ринку закликають долучитись до проєкту “Тачка на ТРОкачку”

В Україні стартував проєкт з ремонту повнопривідних вантажівок для захисників на фронті – “Тачка на ТРОкачку”. Проєкт створений спеціально для Сил територіальної оборони ЗСУ та офіційно підтримується Командуванням. Задача – відремонтувати 4000 повнопривідних вантажних авто, в яких зараз є потреба на передовій.

“Серед потреб, які є в Сил Територіальної оборони ЗСУ, – забезпеченість повнопривідними вантажними автомобілями на фронті є однією з найнагальніших. Волонтери, громадяни і навіть діти роблять багато, щоб наші захисники мали автомобілі. Наразі позашляховики й пікапи здатні покривати не усі завдання, які стоять перед захисниками на фронті”, – зазначив бригадний генерал ЗСУ, Начальник штабу — заступник командувача Сил територіальної оборони ЗСУ Сергій Собко.

За словами бригадного генерала Собка, серед нагальних задач наразі – перевезення озброєння, особового складу підрозділів і матеріально-технічного забезпечення. Саме із цими задачами можуть справлятись військові вантажівки, які ремонтують силами меценатів та благодійників в рамках проєкту “Тачка на ТРОкачку”.

Одним із перших партнерів проєкту стала група логістичних компаній ZAMMLER. Співвласник компанії Віктор Шевченко (нині — офіцер управління логістики штабу Командування Сил ТрО ЗСУ) власним досвідом довів, що відремонтовані старі машини можуть забезпечити потреби війська. Перші вантажівки Шевченко ремонтував власним коштом.

“Спочатку, для експерименту, по всій Україні знайшли сім старих ГАЗів різних категорій – вантажівок і тягачів. Закупили необхідні запчастини і матеріали. Два СТО у Києві погодилися зробити ремонт безкоштовно. У результаті менш ніж за три тижні сили ТрО отримали 7 готових до фронтових умов машин “на ходу”. Вартість ремонту 6-ти вантажівок – по $2500 кожна, і тільки одна обійшлась дорожче – у $4300, оскільки знадобився капітальний ремонт двигуна. Загальна вартість ремонту семи ГАЗів – $19300”, – каже Шевченко.

Потрібна кількість військових машин є на базах зберігання ЗСУ. Вони не експлуатуються вже понад 30 років, але більшу частину з них реально відремонтувати і відправити у стрій. В середньому, необхідний ремонт однієї вантажівки обходиться у $2500-3000. Для порівняння – придбати одну цивільну б/в автівку для фронту можна, орієнтовно за $6000.

Ініціатори проєкту закликають насамперед бізнес долучитись до відновлення вантажівок.

“Ми в ZAMMLER GROUP сподіваємось, що й інші гравці логістичного ринку захочуть долучитись до підтримки проєкту. Адже саме логістика – хребет війни, спільними зусиллями маємо зробити його міцним та витривалим. Логістичні та транспортні компанії мають відповідний досвід та можливості для ремонту вантажівок, саме час застосувати їх для того, аби поставити наших захисників на колеса”, – говорить Шевченко.

Окрім фінансової підтримки проєкту, над ремонтом військових працюють і автомеханіки ZAMMLER. Вже зараз поставлено на хід понад 20 одиниць ГАЗ-66, 6 УАЗ-452, 5 БТР-60, декілька Уралів та ЗІЛів. Ці машини вже на передовій і закривають логістичні потреби армії.

Підтримати проєкт можна фінансово, а також – допомогти запчастинами чи забрати певну кількість машин на самостійний ремонт. Команда проєкту доставить авто до місця ремонту, а потім відправить відновлену автівку на фронт, згідно нагальних потреб військових.

Дізнатись більше про проєкт можна тут http://www.trocars.in.ua/
Допомогти проєкту фінансово: https://send.monobank.ua/jar/93Lg9VRoPc
Щоб стати партнером та запропонувати інший вид підтримки, напишіть на info@trocars.in.ua
Проєкт у соцмережах: Facebook Instagram