Доставка генераторів та електрогенеруючих пристроїв з Європи

Світло буде, бо є myMeest!

Всі ми зіткнулися з проблемою енергопостачання, але з будь-якої складної ситуації, завжди можливо знайти вихід. І завдяки сервісу myMeest, такий вихід знайдено. Це придбання генераторів та інших альтернативних джерел енергії! В Україні зараз цінники на автономні генератори, павербанки, акумуляторні батареї та інвертори дуже високі. Але і це, як виявилося не проблема. Тому, що замовити це все можна з інтернет-магазинів Європи, в рази дешевше і не сплачуючи податку за розмитнення, так зване нульове розмитення.

А тепер саме головне!
Для клієнтів myMeest, наша команада запускає програму повернення кешбеку для категорії товарів “Альтернативні джерела енергії”, а саме:

  • Генератор;
  • Павербанк;
  • Акумуляторні батареї;
  • Інвертор;
  • Системи для очищення води.

Для всіх тих, хто замовить вище перераховані товари з інтернет-магазинів Європи: Польща, Німеччина, Англія, Іспанія, Італія, Франція, Португалія та Греція, скориставшись сервісом myMeest, *отримають кешбек 20%. Термін дії програми кешбеку: з 02.12 – 31.12.2022 року.

* під отриманням кешбеку 20%, розуміється: клієнт отримуватиме кешбек у розмірі 20% від вартості послуг доставки товарів категорії «Альтернативні джерела енергії» (без врахування вартості додаткових послуг).

Дані кошти нараховуватимуться на баланс особистого кабінету myMeest в EUR або GBP. Ці кошти зберігатимуться на рахунку та сумуватимуться (якщо посилок буде кілька) і автоматично спишуться для оплати першої посилки, вартість якої дорівнюватиме сумі кешбеку або буде меншою.

Як отримати кешбек 20%, замовивши товари категорії “Альтернативні джерела енергії” з Європи, скориставшись сервісом myMeest:
• Зареєструйтесь в персональному кабінеті на сайті mymeest.com чи завантажте додаток з Google Play та App Store, при реєстрації Вам автоматично присвоюється персональний ID номер. Цей номер – дуже важлива річ. За допомогою цього номеру ми ідентифікуємо посилки клієнтів на нашому складі;

• Здійсніть онлайн покупку категорії товарів “Альтернативні джерела енергії” в інтернет-магазині Європи тієї країни, які вказані на сайті mymeest.com. При оформленні покупки та оплаті вкажіть адресу доставки нашу (myMeest) у країні здійснення покупки та ID номер, який Вам присвоїли під час реєстрації. Він вказується біля імені або прізвища, у графі з цими даними;

• Як отримаєте від інтернет-магазину на електронну скриньку номер декларації та назву служби доставки, зареєструйте свою інтернет-покупку в персональному кабінеті myMeest. УВАГА! При реєстрації покупки в кабінеті myMeest, в розділі “Замовлення”, оберіть “Товари з магазинів” та натисніть “Зареєструвати товар”. При реєстрації покупки, вкажіть категорію “АЛЬТЕРНАТИВНІ ДЖЕРЕЛА ЕНЕРГІЇ” та оберіть товари, які замовили: “Генератор” чи “Павербанк”, “Акумуляторні батереї”, “Інвертор”, “Системи для очищення води”. Це необхідно, для того, щоб ми ідентифікували Вашу посилку і нарахували Вам 20% від варстості доставки генератори в Україну на особистий баланс в кабінеті myMeest.

Важливо! Потрібно оформляти таку посилку для відправки без консолідації з товарами інших категорій НЕ з даного переліку (тобто товари в межах цих 5-ти категорій можемо консолідувати). Якщо клієнт консолідує павербанк і одяг, посилка може бути затримана в зоні митного контролю.

• Коли покупка приїде на наш склад, вона буде відображена у Вашому кабінеті. У ньому Ви зможете оформити відправлення покупки в Україну з доставкою кур’єром чи у відділення Meest у Вашому місті;

• Оплачуйте доставку в персональному кабінеті або додатку, бо без оплати вона не зможе виїхати з нашого складу;

• Отримуйте свою посилку, радійте і рекомендуйте нас друзям. Користуйтеся сервісом myMeest ще раз і багато-багато раз.

В яких інтернет-магазинах Європи, можна замовити генератор і електрогенеруючі пристрої:

Як саме замовити генератор з-за кордону, ми розповідали в нашій минулій статті, на прикладі інтернет-магазині Allegro.pl: “Як замовити генератори з Польщі з доставкою в Україну?“” Тому, радимо ознайомитися з цією корисною інформацією, оскільки замовляти з інших інтернет-магазинів Європи, буде потрібно так само, виконуючи аналогічні дії.

Але, для тих хто опинився вперше на нашому сайті і ще не встиг познайомитися з сервісом myMeest, ми підготували коротку інструкцію:

Як зареєструватися в myMeest:

  • На сайті потрібно натиснути “Реєстрація” або завантажити додаток з Google Play та App Store.
  • Вкажіть свій номер телефону та підтвердіть його за допомогою СМС-коду, який Вам надійде.
  • Вкажіть Ваш е-mail та пароль для входу. Як отримаєте на Ваш е-mail лист, підтвердіть реєстрацію.
  • Далі вкажіть Ваше ПІБ та заповніть всю необхідну інформацію.
  • Вітаємо Ваш акаунт успішно зареєстрований.