У Миколаєві на 74 році російські окупанти обірвали життя Олексія Вадатурського

Герой України, засновник і власник однієї з найбільших компаній України «НІБУЛОН», аграрій, суднобудівник, транспортник і великий патріот України з початку повномасштабного вторгнення він залишався і працював у рідному Миколаєві.

Компанія «НІБУЛОН» експортувала агропродукцію до 38 країн світу, успішно конкуруючи з світовими трейдерами. Унікальна інфраструктура агрокомпанії дозволяла відроджувати українське суднобудування, одночасно інвестуючи в розвиток кількох галузей економіки. Виробництво та переробкою сільгосппродукції, експорт, логістика,судноремонт, благодійна діяльність, ремонт автомобільних доріг, реконструкція та оснащення лікарень – без перебільшення, Олексій Вадатурський був одним з тих, хто щодня своєю роботою розбудовував Україну.

Війна не зупинила Олексія Вадатурського. Нові аграрні і логістичні проекти, ідеї щодо продовження роботи навіть в умовах щоденних російських атак – Олексій Вадатурський не зупинявся працювати. Ми впевнені, що всі його плани будуть втілені.

Команда Міністерства інфраструктури приносить свої співчуття рідним та близьким Олексія Опанасовича. Це непоправна втрата для всієї країни.