Компанія Ekol отримала сертифікат “Стійка Логістика” 

Як перша компанія у світі, яка отримала сертифікат стійкої логістики на Всесвітньому конгресі FIATA 2014 року (Міжнародна федерація асоціацій експедиторів), Ekol ще раз довела успіх своїх ініціатив зі сталого розвитку після інспекції, проведеної в першому кварталі 2021 року. Як і протягом останніх восьми років, показник Ekol – який уже був класифікований як рівень золота (вища категорія) – цього року знову піднявся вище.

Менеджер Ekol в Туреччині Арзу Акьол Екіз висловив думку, що Ekol буде продовжувати демонструвати свій новаторський та підприємницький дух на кожній платформі, і це досягнення стимулюватиме їх до підвищення їхньої діяльності шляхом стимулювання сталого зростання. Вона зауважила:

Погляд на минуле десятиліття; ми запобігли викиду в атмосферу 658 000 тонн CO2 завдяки досягненню зменшення споживання палива на 438 000 м3. Іншими словами, ми зменшили споживання викопного палива, що дозволило врятувати 74 753 га лісу, що в 14 разів перевищує стамбульський Белградський ліс; достатньо, щоб відправитися на Місяць і з нього 1700 разів. Щомісяця Екол обмежує споживання викопного палива, еквівалентно лісу розміром 700 футбольних полів, який можна використовувати для 350 турів навколо Землі.

Сертифікат “Стійка Логістика”  був розроблений в Туреччині вперше в якості першопрохідника глобальної ініціативи у співпраці з Асоціацією міжнародних експедиторів і провайдерів логістичних послуг (UTİKAD) і Бюро Верітас, міжнародної незалежної сертифікації та аудиту компанії. Він встановлює критерії, що стосуються управління, оцінки ризиків та можливостей, навколишнього середовища, енергетики, охорони праці та безпеки праці, прав працівників, управління безпекою дорожнього руху, управління активами, управління зворотним зв’язком із клієнтами та управління дотриманням вимог . Сертифікат “Стійка Логістика”  демонструє здатність компаній розвивати значущі стосунки з усіма зацікавленими сторонами, визначати внесок послуг у сталий розвиток на інституційному рівні та бачити, як покращуються показники щодо цих послуг.