Планування завантаження з використанням симуляторів

Щоденна робота фахівця з логістики найчастіше пов’язана з пошуком економії. Це стосується як невеликої транспортної компанії, так і логістичних операторів, для яких процеси планування є повсякденною реальністю. В обох випадках трапляються ситуації, коли навіть значний досвід та аналітичні навички не дозволяють прийняти рішення – мова йде про планування вантажного простору.

Goodloading – одна з небагатьох програм моделювання завантаження, доступних у веб-браузерах, без обов’язкової установки, а попередній перегляд проекту ви можете переглянути на своєму телефоні. Робота з інструментом дуже проста: вам потрібно вказати інформацію про додані вантажі, і програма підкаже, який транспортний засіб може здійснити перевезення. Ряд доступних функцій керування вантажами та вантажним простором дозволяють переконатись, що ми можемо виконати заявку оптимальним способом та у правильному порядку завантаження й розвантаження.

 

Виробники планувальника також створили можливість інтеграції з такими програмами, як TMS, WMS, ERP та планувальниками маршрутів, що дозволить вам автоматично отримувати розрахунки для кожного завантаження на одному чи декількох транспортних засобах/контейнерах або піддонах одночасно. Інтеграція Goodloading в окрему систему дає ще одну перевагу у вигляді посилання на візуалізацію, в якій експедитор або планувальник може внести зміни і надіслати готовий проект за посиланням у вигляді анімації завантаження або файлу PDF. При інтеграції можна попросити, щоб і програма, і документи PDF, і посилання на проекти містили логотип партнера.www.goodloading.com

 

Як кажуть самі творці симулятора, можливості для розвитку величезні. Розроблений алгоритм, функції штабелювання, одночасне завантаження декількох транспортних засобів або додавання навантажень на осі не вичерпують потреби логістичної галузі. У блозі виробника щомісяця ви можете читати про нові функції, що впроваджуються за підтримки спеціалістів галузі, а під піктограмами “Європейські фонди” – проект, у якому дві групи вчених беруть участь у розробці нового механізму інструментів, який базується на півмільйоні тестових кейсів. Деталей ми поки не знаємо, але, з огляду на популярність цього інструменту в усьому світі і отримання нагороди логістичного стартапу на міжнародній конференції HyperLog, ви можете розраховувати на інструмент, який значно спростить роботу фахівцям з логістики.

Демо-версія інструменту безкоштовна, просто створіть обліковий запис. Goodloading PRO, тобто повний доступ до системи, можна протестувати за 2 євро.

 


www.goodloading.com — додаток, що підтримує процес завантаження на сучасному алгоритмі.

Проект співфінансується Європейським Союзом з коштів Європейського фонду регіонального розвитку в рамках Операційної програми Smart Growth. Даний проект реалізується за конкурсом Національного центру досліджень і розробок Fast Track. Метою проекту є розробка та впровадження додатка, що підтримує процес завантаження на основі інноваційного алгоритму. Цей сучасний алгоритм зможе оптимально розподіляти кубічні та циліндричні навантаження, а також обчислювати зайнятий та вільний простір, включаючи елементи, положення яких змінюється на кут, відмінний від 90 градусів.