ZAMMLER запускає перший в Україні інформаційно-розважальний YouTube канал про логістику «Zaкoлісся»

Це перший ресурс, що показуватиме закулісся галузі, розповідатиме просто про головне: особливості зберігання, транспортування, розмитнення вантажів. У полі зору авторів проєкту – специфіка логістики на землі, у воді та у повітрі. Випуски будуть цікавими і для фахівців ринку – часто вони навіть не замислюються над тим, як працює логістика різних напрямків. Zaколісся стане в пригоді і тим, хто зараз здобуває профільну освіту і має про логістику уявлення лише теоретичне.

Та головна мета проєкту – збільшити багаж практичних знань про логістику у кожного. Адже герої будуть ділитися досвідом, описувати свої кейси, зізнаватись у помилках та давати практичні поради. Перший герой Zaкoлісся – капітан вантажного судна, дав інтерв’ю про складнощі життя у морі: про захист від піратів, побут моряків, особливості перевезення небезпечних вантажів. А ще – відверто розповів про свою зарплату. Скільки отримують люди, котрі тижнями не бачать суші і щодня ризикують, аби вантаж вчасно потрапив до свого власника – про все це у першому випуску.

 

ZAMMLER GROUP – український 3PL оператор, надає послуги в сфері автомобільних, морських, залізничних, авіаперевезень, митно-брокерського оформлення, а також – повний спектр складських операцій. До групи ZAMMLER входить 5 компаній, які представлені 18-ма офісами в Європі і Азії. Має логістичних партнерів по всьому світу.