До Німеччини відправився спеціальний вантажний поїзд Китай-Європа з різдвяними товарами

Спеціальний вантажний поїзд з різдвяними товарами, що курсує маршрутами в рамках міжнародних залізничних вантажоперевезень Китай-Європа, відправився в німецьке місто Дуйсбург, з якого вантаж буде доставлений в інші європейські країни, включаючи Польщу, Бельгію, Швецію, Францію та Нідерланди.

Потяг, навантажений 50 стандартними контейнерами товарів на загальну суму 20 млн юанів(близько 3,1 млн дол. США), вирушив з м. Шеньчжень (пров. Гуандун, Південний Китай) 5 листопада і, як очікується, прибуде до Дуйсбурга приблизно через 16 днів, повідомила митниця Шеньчженя.

Вироблені переважно у пров. Гуандун і Фуцзянь експортні товари, такі як одяг, взуття, іграшки та ін, користуються великим попитом під час сезону різдвяних покупок у Європі.

Цей вантажний поїзд був спеціально підготовлений для задоволення невідкладних потреб транскордонних компаній електронної комерції у регіоні “Великої затоки” Гуандун-Сянган-Аомень та його довколишніх містах.

Нагадаємо, що вантажні потяги Китай-Європа, що курсують 73 маршрутами, доставили вантажі до більш ніж 170 міст у 23 європейських країнах. Залізничні перевезення також надавали транспортну підтримку країнам і регіонам, розташованим вздовж “Пояси та шляхи”, сприяючи їхньому економічному та соціальному розвитку.