Вантажні перевезення “Укрзалізниці” перевищили докризові показники у червні

У червні цього року середньодобові обсяги перевезення вантажів досягли 721 тис. тонн, що на 9% більше показників минулого року. У порівнянні з докризовим 2019-м вантажоперевезення зросли на 5%. Про це повідомив в. о. голови правління держкомпанії Іван Юрик.

До того ж показник обороту вантажного вагона в минулому місяці склав 7,07 доби. У порівнянні з червнем 2020-го він прискорився на 6%, а з першим місяцем літа 2019-го – на 23,5%.

Якщо розглядати підсумки першого півріччя, то “Укрзалізниця” збільшила середньодобове навантаження майже на 3% в порівнянні з тим же періодом минулого року – до 689,6 тис. тонн, а оборот вагона прискорився на 13,3% – до 7,06 доби.

“Показник обороту вантажного вагона за результатами 6 місяців цього року досяг історичного мінімуму, що, безумовно, є позитивним маркером підвищення ефективності управління рухомим процесом”, – розповів в. о. голови правління.

За його словами, держкомпанія готова повністю задовольнити потреби економіки країни в вантажних перевезеннях ж/д транспортом з урахуванням стабільних поставок дизпалива і резерву магістральних локомотивів.