Укрзалізниця оновила рекорд перевезення зернових за місяць

Укрзалізниця у листопаді 2021 року збільшила перевезення зернових вантажів порівняно з аналогічним періодом минулого року на 2,7% — до 4,1 млн тонн. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Укрзалізниця» у листопаді 2021 року, за оперативними даними, перевезла 4,1 млн. тонн зернових вантажів у всіх видах сполучень, що стало абсолютним рекордом перевезень зернових у місячному вимірі. Також цей показник на 2,7% більший, ніж за аналогічний період 2020 року”, — зазначила прес-служба.

Перевезення зернових вантажів на експорт за звітний період зросли на 9,2% – до 3,7 млн. тонн, імпортні перевезення – на 8%, до 16,2 тис. тонн. Перевезення зернових у внутрішньому сполученні становило 256 тис. тонн, у транзиті – 125 тис. тонн.

”Укрзалізниця, насамперед великий, складний, але точний механізм перевезень та логістики нашої держави. Якість цього механізму перед вами – ми бачимо рекорд і не плануємо зупинятися. Продовжуємо постійну роботу з удосконалення перевезень і, впевнений, ми покажемо ще не один рекорд”, – зазначив голова правління Укрзалізниці Олександр Камишин.

За підсумками січня-листопада 2021 року перевезення зернових вантажів «Укрзалізницею» склало 29,8 млн. тонн, у тому числі у внутрішньому сполученні — 3,3 млн. тонн, на експорт — 25,8 млн. тонн, в імпорті — 194,3 тис. тонн. тонн, у транзиті – 488 тис. тонн.

У жовтні Укрзалізниця збільшила середньодобове навантаження зернових вантажів порівняно з аналогічним періодом минулого року на 16,2% — до 131,4 тис. тонн. Це найбільший показник протягом останніх 10 років.