Шторм зупинив залізничний рух у частині районів Західної Європи

Наприкінці минулого тижня шторм Юніс, що бушував на території Західної Європи, примусив повністю зупинити залізничний рух на території Нідерландів. У Німеччині та Бельгії потяги не ходили в окремих регіонах.

Як повідомили представники залізничних операторів найбільшу небезпеку створюють дерева, що від сильного вітру падають на залізничні колії та контактні лінії. Також сильний вітер заважає залізничникам здійснювати поточне обслуговування складів потягів, що є обов’язковою умовою для відправлення у черговий рейс.

Зупинка залізничного руху на значній частині Європи стосується як пасажирських, так і вантажних перевезень. Шторм класифіковано за «червоним кодом». Тож поки не відбудеться пом’якшення оцінки стихійного лиха, рух відновлювати не можна.

Тим часом залізнична компанія Deutsche Bahn навіть у тих землях які не зачепив буревій, тимчасово обмежила швидкість руху потягів до 80 км/год.

Юніс виявився другим штормом, що за останній час зупиняв залізничний рух у частині районів ЄС. До того часу на Європу та Велику Британію насунувся інший шторм – Дадлі, який також призводив до зупинки залізничного сполучення.