Компанії Pacobo і Hoedlmayr спільно запустили новий залізничний маршрут з німецького Бремерхафена до України

Компанії Pacobo і Hoedlmayr спільно запустили новий пілотний потяг, який перевозить готові транспортні засоби з німецького порту Бремерхафена до прикордонного міста Чоп в Україні. Нагадаємо, що Чоп знаходиться поблизу кордонів одразу двох країн ЄС – Словаччини та Угорщини. Постачальники ж називають Україну стабільним ринком для реалізації готових авто.

За словами Габріель Палко з Pacobo, у дорозі пілотний потяг провів три дні. На платформах перевезли 207 автомобілів BMW. Триденний термін доставки є надзвичайно привабливим для постачальників. Доти у них була альтернатива: або перевозити машини морем навколо Європи, що дуже довго, або спеціалізованими автомобілями, які у жодному разі не зможуть у такий термін доставити понад дві сотні машин. Коли обирали залізницю, орієнтувалися на коефіцієнт завантаження 200+.

Pacobo – це українська логістична компанія, яка займається, у тому числі, і перевезенням автомашин. Hoedlmayr – австрійська компанія із солідним досвідом перевезення автотранспорту. Перші такі доставки вона здійснила ще 60 років тому. А до України вона возила готові авто у 2002-2008 роках.

За даними статистики, під час пандемії український автомобільний ринок просів лише на 3,2%, що є досить помірним показником. Минулого року на території країни продали 85 450 машин. Ринок зростав до початку пандемії від 2016 року.