У Східному Китаї запущений новий маршрут в рамках міжнародних ж/д вантажоперевезень Китай – Європа

У понеділок в рамках міжнародних ж/д вантажоперевезень Китай-Європа був запущений новий маршрут, який з’єднує місто Цзіньхуа провінції Чжецзян (Східний Китай) с Будапештом, столицею Угорщини.

Даний маршрут був запущений напередодні 2-го ЕКСПО Китаю і країн ЦСЄ (China-CEEC Expo) і Китайської міжнародної ярмарки споживчих товарів, які будуть проходити в місті Нінбо провінції Чжецзян з 8 по 11 червня.

Поїзд перевозить такі товари, як автозапчастини, електронні прилади та товари повсякденного попиту. Загальна вартість вантажу склала приблизно 21 млн юанів (близько 3,3 млн дол. США). Очікується, що цей вантажний потяг прибуде в угорську столицю через 18 днів.

Згідно з даними Міністерства комерції КНР, в 2020 році двостороння торгівля між Китаєм і Угорщиною виросла на 14,4 проц. в річному обчисленні, при цьому Китай є третім за величиною торговим партнером Угорщини.

Запуск нового залізничного сполучення між Цзіньхуа і Будапештом в рамках вантажоперевезень Китай-Європа надав новий ефективний і зручний канал експорту товарів до Європи для міст, розташованих уздовж дельти річки Янцзи, а також прибережних міст східного Китаю, повідомили в ханчжоуській митниці.

У період з січня по травень поточного року число відправлень вантажних складів між Цзіньхуа і Європою в рамках вантажоперевезень Китай-Європа досягла в цілому 286, даний показник збільшився на 565% в річному численні. Ці вантажні поїзди перевезли 23 700 стандартних контейнерів товарів, що на 566% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За перші чотири місяці 2021 року обсяг зовнішньої торгівлі між провінцією Чжецзян і країнами Центральної та Східної Європи зріс на 33,2% в річному обчисленні до 35,47 млрд юанів, свідчать дані ханчжоуської митниці.