На ринку вантажних автоперевезень України розпочала роботу компанія “Ніка Транс Логістика”

На логістичному ринку України розпочала роботу українська компанія “Ніка Транс Логістика” (NIKA TRANS LOGISTICS) – входить до Group DF International. Пріоритет компанії Фірташа – вихід на європейський ринок автоперевезень. Про це сьогодні повідомила прес-служба Group DF в прес-релізі.

Компанія вже оперує одним з найбільших в країні залізничним і автомобільним парком.

Як говориться в повідомленні Group DF, залізничний парк складається з 2,5 тис. залізничних вагонів, а автопарк нараховує 70 нових вантажних автомобілів DAF.

З бізнес-планом, до 2024 року число автомобілів буде збільшено до 200. Частина автомобілів обладнана платформами перевезення морських контейнерів, тентами, а також танк-контейнерами для перевезення рідких вантажів. У експедуванні є вантажівки акредитованих сторонніх компаній-перевізників (1000 автомобілів).

Крім те, у “Ніка Транс Логістика” сформований власний флот. Технологічний флот компанії складається з 3-х буксирів (від 1200 до 2500 к.с.) що виконують маневрові операції з судами в портах миколаївського регіону.

У бізнес-плані “Ніка Транс Логістик” – забезпечення зростання обсягів перевезень на 20% на рік.

“До 2023 року 70% вантажообігу припадатиме на зовнішніх клієнтів, з яких половина – європейські компанії”, – сказано в релізі. До виходу на зовнішній ринок, “Ніка Транс Логістика” була і залишається центром управління логістикою бізнесу Group DF. Консолідація логістичної функції в рамках окремої компанії Групи почалася з 2016 року. Це дало синергію і економічний ефект для Групи: ключові бізнеси Group DF (азотний, титановий, портовий, зернотрейдінг) знизили витрати і отримали більш надійні логістичні ланцюжки. В 2021 році централізована логістична функція стала самостійним центром прибутку і бізнесом в рамках Group DF International.

На європейському ринку компанія просуватиметься під брендом NTL/NIKA TRANS LOGISTICS.

“Вихід компанії на ринок ЄС – один з ключових пріоритетів нашої стратегії. Європа – це високо конкурентний ринок з глобальними гравцями. Однак ми вже запропонували якісний сервіс і пакет послуг. Ми відчуваємо себе цілком упевнено, бізнес-процеси всередині компанії вже повністю відбудовані відповідно з кращими світовими практиками та зрозумілі всім учасникам ринку. Найголовніше – у нас є досвід. Ми обслуговували і обслуговуємо експортно-імпортні вантажопотоки Group DF”, – прокоментував Подробицям Юрій Онофрійчук, СЕО “Ніка Транс Логістик”.

“Ніка Транс Логістика” вже запропонувала ринку повний пакет логістичних послуг (міжнародні авто/ЖД перевезення, експедирування вантажів, митно-брокерське оформлення вантажів в портах, агентський супровід суден послуги технологічного флоту в портах України).

Відповідно до стратегії розвитку “Ніка Транс Логістика” протягом 4-х років буде трансформована в логістичний холдинг, який об’єднує ключові напрямки за видами перевезень та послуг.

Юрій Онофрійчук впевнений, що компанія сьогодні заходить на вже зростаючий ринок. “Економіка Європи та України відновлюється і логістичний ринок зростає. У 2021 році ми очікуємо приблизно на 3-4% приросту ринку логістики. Автомобільні перевезення, спільно зі складською логістикою, стануть драйверами зростання”, – зазначив Онофрійчук.

За оцінками аналітиків Group DF обсяг українського ринку автомобільних вантажоперевезень оцінюється в 50 млрд ткм/рік.