Компанія Laude Smart Intermodal SA створила новий контейнер великої місткості для Нового Шовкового шляху

Компанія Laude Smart Intermodal SA створила новий контейнер великої місткості, який призначають для використання на Новому Шовковому шляху. За словами розробників, його внутрішній об’єм на 25-30% більший, ніж у стандартному сорокафутовому контейнері.

Як повідомив директор компанії Мацей Цетнеровський, зараз у тестовому варіанті на маршрутах між Європою та Китаєм використовується 200 нових великих контейнерів. Але уже наступного року їх кількість повинна збільшитися щонайменше до однієї тисячі.

Нові контейнери Laude не потребують використання інших залізничних платформ. З ними також легко справляється звичайна навантажувальна техніка. Взагалі, конструкція не вимагає жодних додаткових обмежень. Однак через дещо іншу форму контейнера можна інакше розташовувати вантаж усередині, що дає можливість перевозити більший об’єм та більшу вагу.

Також виробник повідомляє, що контейнер виявився дещо важчим від стандартного (6950 кг). Зате він дозволяє вмістити усередині 29,5 т корисного навантаження.

На відміну від стандартного сорока футового контейнера, нова тара має дещо розширену нижню та звужену верхню частину. Така форма диктує потребу в іншій стандартній схемі завантаження. Однак при перевезенні щільних продуктів результат справді виявляється вражаючим.