У Франції вперше здійснена поставка СПГ залізницею

Elengy – оператор СПГ-терміналу Fos Cavaou на середземноморському узбережжі Франції, вперше доставив ISO-контейнер з СПГ залізницею з платформи Miramas на півдні Франції на станцію технічного обслуговування поблизу Мілана в Італії. Як відзначають в Elengy, пробна доставка першого ISO-контейнера з СПГ залізницею, виконана в партнерстві з Total і за підтримки влади регіону Прованс – Альпи – Лазурний берег (Région Sud) і Адміністрації порту Марсель, дозволила протестувати весь логістичний ланцюжок.

За оцінкою Elengy, транспортування ISO-контейнерів залізничним транспортом має ряд переваг: вона дозволяє возити більші обсяги СПГ, знижує вартість транспортування і полегшує доступ до СПГ в певних регіонах, значно знижуючи при цьому викиди забруднюючих речовин в процесі транспортування.

Elengy планує прискорити трансформацію своїх СПГ-терміналів в мультимодальні хаби, щоб запропонувати ще більшу гнучкість ринку і полегшити доступ до зрідженого природного газу.

Термінал Fos Cavaou був введений в експлуатацію в 2010 році, потужність по регазифікації становить 8,25 млрд куб. м. в рік. Кількість резервуарів для зберігання СПГ – 3, загальний обсяг резервуарів для зберігання СПГ – 330 000 куб. м.