Cosco пропонує використовувати залізницю Нового Шовкового шляху для перевезення вантажів з Китаю до США

На ринку з’явилася нова пропозиція від дочірньої компанії Cosco, яка пропонує перевезення вантажів з Китаю до Східного узбережжя США, використовуючи залізницю Нового Шовкового шляху.

Контейнерний потяг Chang An China-Europe стартує з китайського Сіаня уже звичним маршрутом до Калінінграда. Далі вантаж прямує у Бремерхафен, де потрапляє на борт океанського судна та відправляється до східного узбережжя Сполучених Штатів.

Як повідомляє Splash247, міжконтинентальне сполучення між Азією та Європою вперше використовується для доставки товарів з Китаю до США.

Представники компанії OOCL Logistics, які у середу відправили перший такий маршрут, пояснюють, що такий незвичний шлях обрано, щоб забезпечити альтернативний спосіб доставки. Справа в тому, що більшість товарів з КНР прямують до західного узбережжя США через Тихий океан. Але Америка – також великий континент, через який потім доводиться перевозити контейнери залізницею або автомашинами.

Щоб доставити океанським транспортом вантаж до східного узбережжя, досі йшли через Панамський канал. Але це – таке ж саме вузьке місце, як Суецький канал, який мало не спричинив світовий колапс навесні цього року. Тож використовувати перевезення через Новий Шовковий шлях та Атлантичний океан – цілком логічно.