UPS і PwC нададуть підтримку інтернет магазинам що імпортують в країни Євросоюзу

Компанія PwC стане податковим консультантом для клієнтів UPS, розташованих за межами Європейського союзу, для дотримання нових правил розрахунку і збору ПДВ при імпорті.

1 липня 2021 в країнах Європейського Союзу вступили в силу нові правила, що регулюють порядок розрахунку і збору податку на додану вартість (ПДВ) для товарів, замовлених в зарубіжних інтернет-магазинах. Нові вимоги скасовують податкову пільгу, яка дозволяла не платити ПДВ при імпорті на територію ЄС товарів вартістю до 22 євро. Також створена нова платформа для декларування товарів з незначною вартістю, що імпортуються іноземними інтернет-магазинами.

Онлайн-портал, покликаний спростити декларування та сплату ПДВ при онлайн-продажах товарів вартістю до 150 євро, що ввозяться в ЄС, отримав назву «Import One Stop Shop» (IOSS). Його завдання – підвищити якість клієнтського обслуговування. Платформа дозволяє позбавити покупця від позапланових витрат або затримок, пов’язаних з митним оформленням, при поставці.

В рамках програми IOSS компанії, що займаються онлайн-торгівлею, будуть повідомляти перевізнику ідентифікаційний номер платника ПДВ з системи IOSS. Перевізник в свою чергу буде передавати цей номер митним службам, що дасть змогу їм відразу дозволити ввезення товарів на територію ЄС, не затримуючи їх до сплати ПДВ. Для роботи через платформу компаніям, заснованим за межами Євросоюзу або в країнах, що не підписали угоду про взаємні режими нарахування ПДВ, необхідно знайти посередника на території ЄС.

Компанія UPS вибрала PwC податковим консультантом для своїх клієнтів, які бажають працювати на платформі IOSS. В рамках угоди PwC надасть знижку клієнтам UPS на послуги з реєстрації та підтримки в системі IOSS, здачі декларацій і сплати ПДВ, також в рамках угоди клієнти зможуть щомісячно отримувати інформацію про платежі ПДВ, а також нові відомості, які заторкують їх діяльність на території ЄС.

«Головне для нас – підтримувати наших клієнтів в більш ніж 220 країнах і територіях по всьому світу і створювати умови, в яких вони можуть конкурувати на міжнародному рівні, забезпечуючи при цьому чудовий рівень обслуговування», – заявив Стюарт Лунд, віце-президент підрозділу UPS по міжнародному митному оформленню. «Ми радимо компаніям, що знаходяться за межами ЄС, розпочати користуватися цим сервісом, щоб і далі комфортно і прозоро працювати зі своїми клієнтами в країнах Євросоюзу».

Клієнти UPS, що займаються онлайн-комерцією і знаходяться поза територією ЄС, можуть зареєструватися для отримання посередницьких і контрольних послуг PwC IOSS на сайті PwC.be.

Ознайомитися з додатковою інформацією про зміни в режимі ПДВ в Євросоюзі і вплив цих змін на компанії і споживачів можна на сайті UPS.com.

* PwC Business Advisory Services BV. Послуги PwC виявляються за умови проходження клієнтом процедури затвердження та отримання необхідних незалежних згод і дозволів. Під терміном «клієнт» в даному тексті розуміються клієнти UPS, що прийняли рішення співпрацювати з PwC і пройшли процедуру затвердження PwC.

 

Компанія UPS (NYSE: UPS) є одним зі світових лідерів у сфері логістики, пропонуючи своїм клієнтам широкий спектр послуг, від експрес-доставки до міжнародного перевезення великих важких вантажів, оптимізації логістики міжнародних торгових операцій, впровадження просунутих технологій для більш ефективного управління бізнесом. Компанія UPS прагне до сталого розвитку, здійснюючи свою діяльність з урахуванням факторів безпеки навколишнього середовища та спільнот по всьому світу. Штаб-квартира компанії розташована в Атланті, США. UPS веде свою діяльність в більш ніж 220 країнах і територіях по всьому світу. Компанія була удостоєна звання «Кращої американської компанії з обслуговування клієнтів» за версією журналу Newsweek за послуги з відвантаження і доставки, а журнал «Fortune» назвав бренд найбільш затребуваним в сфері транспортування. Крім того, UPS лідирує в рейтингу «JUST 100» по соціально-екологічній відповідальності, в світовому індексу стійкості Доу-Джонса і за результатами опитування громадської думки, проведеного інститутом Харріса, а також в ряді інших престижних рейтингів і нагород.