ТК Universal Transport: Турецькі трамваї для Польщі

12 нових трамваїв в майбутньому будуть ходити по вулицях польського міста Ольштина (Алленштайн). Трамваї з низьким порогом і шириною колії 1435 мм вперше були поставлені турецьким виробником. Транспортування в європейській частині здійснювали фахівці з проектної логістики «Універсал Транспорт Груп» і «Цюст і Бахмайер».

Після того як трамвайні вагони забрали з заводу, вони на вантажівках були відправлені поромним сполученням для вантажного транспорту по морю з турецького поромного порту Пендик в провінції Стамбул в італійський порт Трієст. Там величезний тягар взяли експерти компанії «Цюст і Бахмайер». Трамвай має 4 подвійі двері і 2 одинарні кожного боку і може перевезти до 210 пасажирів, з них 40 сидячих місць.

Європейськими дорогами з Трієста шлях веде через Італію, Австрію та Німеччину до місця призначення на північному сході Польщі. Цей нестандартний вантаж в поїздці супроводжують поліцейський ескорт і спец транспорт. Одне перевезення з порту Трієст до місця призначення в Польщі займає всього 6 днів. Клієнт в будь-який момент може отримати доступ до всієї актуальної інформації і підтверджуючої документації компанії «Універсал Транспорт» через онлайн-систему heavyNet. Він також може відстежувати через цю систему місцезнаходження транспортного засобу в режимі реального часу.

Детальна підготовка транскордонного транспортування займає кілька тижнів, це необхідно для того, щоб потім в процесі його здійснення по можливості не виникало ніяких затримок. Поряд з плануванням і отриманням дозволу у всіх відповідних інстанціях в окремих країнах важливо підготувати відповідну документацію, таку як дозвіл доступу або митні гарантії і отримати необхідні дозволи. Компанія «Цюст і Бахмайер» бере на себе також координацію роботи з портовими агентами, а також виконання всіх митних формальностей.

 

«Група Універсал Транспорт і її дочірні підприємства є експертами планування, організації та здійснення міжнародних перевезень великогабаритних і особливо важких вантажів. Ми позиціонуємо себе як компетентний центр, який ретельно розробляє для наших клієнтів найкращі рішення», -розповідає Ергін Буйукбайрам, регіональний менеджер «Універсал Транспорт Груп» в Туреччині і додає: «Саме такі вивірені інструменти як наша мережа heavyNet користуються у клієнтів на Близькому Сході дуже високим попитом».