Стартап shift2030 спільно з Digi-trust.EU запускає платформу для організації комбінованих перевезень MATCH2RAIL

Стартап shift2030 спільно з IT-компанією Digi-trust.EU запускає платформу MATCH2RAIL, що призначена для організації комбінованих перевезень морським та залізничним транспортом на міжнародних маршрутах. Розробники не вважають новий продукт конкурентом для вже існуючих платформ, оскільки йдеться про пропозицію розширеного функціоналу, який допоможе у роботі відомим логістичним операторам та інтермодальним експедиторам.

Загалом йдеться про полегшення процесу переходу контейнерів з морських суден на залізницю, пояснюють представники shift2030. Метою є оптимізувати час роботи замовника послуг.

Як повідомляється у розповсюдженому прес-релізі, вантажовідправники тепер можуть просто вносити дані про заплановані відправлення або існуючі вантажопотоки (від дверей до дверей) у базу інтернет-ресурсу. У відповідь вони тут же отримають порівняльну характеристику різних шляхів доставки та зможуть обрати найбільш оптимальний.

Як пояснив Себастьян Рукес, генеральний директор компанії shift2030, MATCH2RAIL чітко та у зрозумілій формі показує, як можна поєднувати послуги судноплавної та залізничної галузей. При цьому увага зосереджена на різних аспектах ланцюгів постачання, у тому числі на екологічному, що на сьогодні стає дедалі більш важливим під час ведення бізнесу. Водночас можна розглянути пропозиції щодо об’єднання вантажів. Можна навіть створювати так звані віртуальні потяги, тобто ті, які ще не запущені, але які можна відправити, виходячи з наявних замовлень на перевезення. Таким чином, платформа сприятиме налагодженню нових зв’язків у бізнесі та організації альтернативних маршрутів.