Van Moer Logistics заявила про придбання 100% акцій тримодального терміналу Trimodal Terminal Brussels NV

Van Moer Logistics заявила про придбання 100% акцій тримодального терміналу Trimodal Terminal Brussels NV, що приймає і відправляє вантажі річковим, залізничним і автомобільним транспортом. Термінал має площу 17 тис. квадратних метрів, причал довжиною 235 метрів і підключення до залізничної мережі. У 2020 році трафік через термінал склав 30 тис. TEU, а його оборот 1,85 млн євро.

Van Moer Logistics є співвласником і оператором терміналу Antwerp ATO в Антверпені і володіє контейнерним терміналом Dennie Lockefeer на Альберт-каналі.

На осі Антверпен – Льовен Van Moer Logistics управляє терміналом в Вільселен на каналі Льовен-Діжле, а на осі Антверпен-Брюссель – причалами Blue Gate в Антверпені, терміналами в Борнеме і Вилворде, а тепер і терміналом TTB. Van Moer Logistics також володіє 9 річковими суднами та 5 несамохідними баржами.

У заяві говориться, що компанія розраховує на нові синергії від придбання TTB. Термінал знаходиться недалеко від терміналу в Каргова-Вілворде. Виняток конкуренції між двома терміналами дозволить підвищити ефективність їх роботи. Також розширення термінальних потужностей дозволить підвищити ефективність експлуатації власних судів.