В Україні з’явиться унікальний судновантажний комплекс на об’єкті «Рісоїл Термінал»

На двосторонньому пірсі «Рісоїл Термінал», що будується, компанії RISOIL S.A. у морському порту Чорноморськ облаштують унікальний для України судновантажний комплекс.

Про це повідомила прес-служба компанії у Facebook.

«Для акціонерів RISOIL – Олександра Мінова та Шоти Хаджішвілі – принципово використовувати технології з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Neuero Industrietechnik виграла тендер, якому передував ретельний аналіз ринку та наявних пропозицій», – повідомив генеральний директор групи терміналів RISOIL S.A. Євген Садовий.

Стаціонарна судновантажна система складатиметься з трьох веж та шести стріл. Комплекс зможе приймати два потоки зерна по 1500 т/годину та відвантажувати його у різних комбінаціях. Система також зможе приймати зерно з води – барж та каботажних суден. Це дозволить знизити навантаження з автомобільних та залізничних колій та одночасно збільшити вантажопотік.

Обладнання також екологічне: на стрілах встановлені пилоприбивні голівки, всі місця пересипу зерна ізольовані та аспіруються.

Нагадаємо, будувати двосторонній пірс RISOIL почали у середині квітня 2021 року. На сьогодні вже завершено занурення паль, продовжується монтаж галереї для навантаження зернових.