У Гетеборзі запрацює новий термінал для обслуговування short sea сервісів

У Гетеборзі запрацює новий термінал, призначений для обслуговування short sea сервісів. Як повідомили в Адміністрації порту, він буде розташований в західній частині Skandiahamnen, оператором буде APM Terminals.

Як зазначив CEO Адміністрації порту Гетеборг Елвір Дзаніч, під час пандемії сформувалися нові логістичні схеми, багато вантажовласники перенесли частину свого виробництва ближче до Європи, і перевезення в сегменті short sea ростуть.

Крім short sea, новий термінал також зможе приймати каботажні і річкові судна, які мають певні особливості з точки вимог до інфраструктури.

Причальна стінка в західній частині Skandiahamnen, де буде розташований термінал, була недавно відремонтована і укріплена. В даний час фахівці вивчають майданчик з тим, щоб визначити потреби в модернізації і створення нової інфраструктури для повноцінного функціонування терміналу.

У Гетеборзі розраховують, що новий термінал дозволить переключити частину внутрішньоєвропейських перевезень з автотранспорту на більш екологічний морський транспорт.