Transship Group у 2021 році перевалила понад 1,2 млн тонн вантажів на рейдах

Група компаній «Трансшип» у 2021 році перевалила понад 1,2 млн. тонн вантажів на рейдах портів великої Одеси та Миколаєва. З них понад 300 тисяч тонн було перевезено річками України.

Таким чином, збільшивши обсяг перевезень річками в 5 разів, порівняно з минулим роком, вдалося звільнити автодороги від транспортного навантаження еквівалентного 12 тисячам зерновозів.

«Для досягнення хороших результатів та надання якісних послуг ми побудували логістичний ланцюжок, який включає в себе власний парк автомобілів-зерновозів, зберігання зернових на наших елеваторах на суші та суднах-перевантажувачах на морі, а також річкові термінали та точки перевалки. Каботажні річкові перевезення здійснюємо як власним, так і залученим флотом», – розповів комерційний директор Євген Маштаков.

У партнерстві з Торговою Компанією «Схід», яка за короткий термін встигла зарекомендувати себе як активного та порядного покупця зернових у регіоні Бессарабія (південь Одеської області) та отримати акредитацію у найбільших зернотрейдерів України, група компаній «Трансшип» поєднала торгівлю зерновими вантажами з продажем послуг логістики по річках та на рейдах морських портів, забезпечивши повноцінне та гарантоване завантаження свого рейдового комплексу.

Така стратегія дозволяє постачальникам групи компаній отримувати кращі ціни, а також брати участь у прямих експортних поставках та використовувати інфраструктуру на партнерських умовах, а покупцям їхньої продукції отримувати високоякісний сервіс за оптимальними цінами.

Надалі плани компанії – організація мережі представництв у областях, прилеглих до р. Дніпро, для розширення географії присутності та просування стратегії більшій кількості сільгоспвиробників/постачальників.