Корпорація Алеф інвестує у розвиток річкового терміналу Акварель у Дніпрі

Корпорація Алеф бізнесмена Вадима Єрмолаєва інвестує у розвиток річкового терміналу Акварель у Дніпрі.

Як повідомив Єрмолаєв у Facebook, у його планах — «створити індустріальний логістичний вузол, який поєднає безліч промислових завдань».

«Місто Дніпро — це найдальша точка від Чорного моря вглиб країни, де річка Дніпро залишається, як і раніше, повносудноплавною. Це означає, що сюди можуть доходити судна вантажопідйомністю 5 тис. т. Така інфраструктура є дуже виграшною для регіону», — написав Єрмолаєв.

За його словами, Алеф уже доопрацювала причал терміналу до довжини 180 м із гарантованою глибиною 4 м.

Також цього року закінчуємо будівництво в нашому порту зернового комплексу на 17 тис. т зберігання. Це об’єкт інфраструктури, який дозволить накопичувати зерно та відвантажувати його на судна з продуктивністю до 375 тонн/годину. Наразі тут зможуть отримати високоефективну послугу з логістики всі учасники зернового ринку як великі трейдери, так і невеликі приватні компанії. Термінал зможе не лише надавати послугу з навантаження зерна, а й із накопичення, а також щодо підробітку до експортних параметрів якості», — додав він.

Суму інвестицій Єрмолаєв не назвав.

Портовий комплекс ТОВ Акварель був введений в експлуатацію в 2010 році, він може приймати різні типи суден класу річка-море та залізницею відправляти вантажі на станцію Нижньодніпровськ-Пристань.

Корпорація Алеф об’єднує 10 різнопрофільних бізнесів, що працюють у сегменті девелопменту, виробництва медичних виробів, будматеріалів та безшовних труб, аграрній сфері.