Роттердам визнали найкращим у світі морським портом під час пандемії коронавірусу

За результатами опитування, проведеного профільним виданням Splash, Роттердам визнали найкращим у світі морським портом під час пандемії коронавірусу, яка триває уже третій рік.

Нагадаємо, що саме Роттердам є найбільшим портом Європи. На думку більшості респондентів, тут під час пандемії Covid-19 приймали найбільш оптимальні рішення та зуміли забезпечити максимальну гнучкість у тому, щоб водночас виконувати карантинні обмеження та не допускати зупинок у роботі порту.

Автори дослідження відзначають, що за останні два роки більшість провідних портових міст світу не витримали іспиту перед загрозою, що принесла пандемія. Часто там приймали безглузді рішення та нікому не потрібні обмеження, які завдавали шкоди усім учасникам ланцюгів постачання. Зокрема, респонденти відзначили непродумані рішення про обмеження подорожей, у тому числі для моряків, заборони про вивезення сміття тощо.

Окрім Роттердама, як позитивний приклад, учасники опитування назвали Окленд, визнаний найкращим в Австралійському регіоні, а також Ванкувер, названий найкращим портом Північної Америки.

Найкращим пі час пандемії портом Африки став Кейптаун, а в Азії – Коломбо. Лідером Південної Америки став Монтевідео.