Порт Ніка-Тера прийняв першу партію зерна врожаю 2021 року

Морський спеціалізований порт (МСП) «Ніка-Тера», що входить до Group DF, прийняв перші автомобілі з зерном нового врожаю 2021 року міжнародної компанії Louis Dreyfus.

«Порт повністю готовий до нового сезону, всі бізнес-процеси налагоджені, і ми почали прийом перших автомобілів з ячменем. Зернові – основний вид вантажів для нас. У аграріїв цього року очікується зростання врожаю мінімум на 10%, ми готові покрити зростаючий попит і обробити необхідну кількість вантажів. Цього року будемо перевалювати ще швидше, оскільки реалізується Програма збільшення пропускної спроможності порту»- прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішіев.

У розвиток порту МСП «Ніка-Тера» інвестовано понад 1,5 млрд грн. В рамках реалізації Програми по збільшенню пропускної спроможності провели наступні роботи:

  • збільшили кількість причалів до 8 загальною протяжністю 1900 м.
  • побудували новий ваговий комплекс (складається з двох технологічних ліній продуктивністю 1800 м3/на годину).
  • модернізували сучасну виробничу технологічну лабораторію (ВТЛ).
  • довели до 10 одиниць парк локомотивів (порт володіє власним локомотивним депо для технічного обслуговування і ремонту тепловозів).
  • збільшили протяжність власних ж/д шляхів (до 23 км).
  • закупили необхідну техніку для перевантаження вантажів (4 навантажувальних машини продуктивністю до 1500 т/на годину).

У 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,38 млн т вантажів.

За інформацією прес-служби МСП «Ніка-Тера».

Нагадаємо, на «Ніка-Тері» швидкість проведення арбітражних аналізів вантажів зменшиться з 2-х діб до 1 хвилини.