НІБУЛОН відправив у перший рейс нове судно із зерном

На перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН» у Миколаєві нове несамохідне судно «NBL-037М», побудоване на власному заводі компанії, прийняло перший вантаж – високоякісну кукурудзу. У супроводі буксира судно вирушило до першого рейсу на зовнішній рейд Миколаївського морського порту.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Ефективність роботи несамохідного судна проекту В5000М за один рейс становить: 1NBL-037М = 208 вантажівок на автошляхах.

Загалом робота транспортного флоту судноплавної компанії «НІБУЛОН» із загальним дедвейтом 156099 т фактично замінює 6,5 тис. вантажівок на українських дорогах.

«Зазначимо, що всього судноплавна компанія «НІБУЛОН» замовила будівництво 4 таких суден, які мають бути збудовані на початку нового маркетингового року. Вже найближчим часом суднобудівний завод поставить другу одиницю та активно працює над будівництвом решти. Загалом у 2022 році компанія планує отримати 6 нових несамохідних суден і, таким чином, повністю забезпечити власні потреби для ефективної роботи на зовнішньому рейді. Це дозволить комплексно покращити роботу судноплавної компанії у цьому напрямі», – розповіли у компанії.

Нагадаємо, «НІБУЛОН» у 2021 році розширив географію експорту сільгосппродукції: відвантажив її до 38 країн. Для порівняння, у 2020 році цей показник становив 32 країни, а у 2017-му – 23 країни.