МСП «Ніка-Тера» почав прийом шроту соняшнику врожаю 2021 року

МСП «Ніка-Тера», що входить в Group DF, почав прийом шроту соняшнику врожаю 2021 року. Перші автомобілі з гранульованим шротом соняшника прибули з «Кропивницького маслоекстракційного заводу» («Кернел»).

Про це повідомила прес-служба компанії.

«До кінця вересня планується завантаження першого судна класу Panamax шротом з насіння соняшнику. Зараз ми обробляємо шрот соняшнику для компанії Kernel, яка четвертий сезон користується послугами порту для перевалки своєї продукції. Зокрема, порт також обробляє для Kernel ріпаковий шрот і соняшникову олію. Для зберігання шроту соняшнику ми зарезервували склади, які можуть прийняти до 60 тис. т цього виду вантажів», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішіев.

У 2021 року порт «Ніка-Тера» повністю модернізував лабораторію, що дозволило збільшити швидкість проведення аналізів якості таких вантажів, як рослинні масла, шрот соняшнику і зернові. Порт придбав сучасний автоматизований спектрометр FT-NIR MPA II Multi Purpose Analyzer, німецької компанії Bruker Optics, вартістю 3 млн грн.

«Зараз ми бачимо, що обсяги перевалки порту поступово відновлюються, а асортимент вантажів – зростає. Для поліпшення якості і швидкості перевалки ми постійно вдосконалюємо бізнес-процеси, вводимо нові технології зберігання і перевалки вантажів», – зазначив Алім Агакішіев.