MSC готова витратити 6,4 млрд доларів на придбання африканського логістичного бізнесу Bolloré Group

Компанія Mediterranean Shipping Co (MSC) повідомила, що готова витратити 6,4 млрд доларів США на придбання африканського логістичного бізнесу Bolloré Group. На думку аналітиків, це дуже крутий поворот в історії європейської судноплавної компанії, яка протягом 51 року свого існування дотримувалася сталих сфер впливу.

Більшість інвестиції підуть на придбання портових, залізничних і логістичних структур Bolloré в Африці. Також MSC хоче придбати концесії портів в Індії, Східному Тіморі та на Гаїті.

Представники компанії Bolloré повідомили, що вивчають отриману пропозицію. У разі позитивного рішення угоду мають укласти не пізніше березня наступного року. Французький мільярдер Вінсент Боллоре раніше оголосив про свій намір вийти на пенсію на початку наступного року.
Це й вважають причиною продажу великого бізнесу.

За словами експертів, Африканський континент багато хто вважає джерелом потужного зростання у цьому десятилітті. Тому інвестори звертають на нього особливу увагу. Минулого місяця, наприклад, компанії MSC та Maersk створили спільне підприємство для роботи у Південній Африці.