Maersk побудує крос-док та холодильний склад у порту Роттердам

Maersk збудує крос-док площею 23 тис. кв. метрів та холодильний склад площею 35 тис. кв. метрів у глибоководному районі порту Роттердам Маасвлакте II, йдеться у заяві адміністрації порту. Будівництво комплексу планується завершити наступного року. Інвестиції у проект оцінюються приблизно 50 мільйонів євро.

Крос-док використовуватиметься для короткочасного зберігання товарів масового попиту. Холодильний склад пропонуватиме послуги зі зберігання агропродовольчих товарів, у тому числі морозива, риби, овочів та свіжих фруктів.

“Роттердам – ​​найбільший порт для операцій Maersk з рефрижераторними вантажами”, – пояснив віце-президент операцій Maersk у Північно-Західній Європі Єнс Оле Крензін.

Майданчик для майбутнього комплексу знаходиться на території, що зарезервована для контейнерних операцій термінальним оператором групи Maersk APM Terminals. APM Terminals оперує автоматизованим контейнерним терміналом у районі Maasvlakte II. У повідомленні порту зазначається, що компанія має намір подвоїти його потужність до 2026 року.