Новий показник збоїв у морських перевезеннях від Kuehne+Nagel вкаже проблемні місця в ланцюжку поставок

Kuehne+Nagel запускає показник збоїв постачання на платформі Seaexplorer, який вимірюватиме ефективність міжнародних контейнерних перевезень. Індекс відображає сукупний час очікування TEU днями в портах Прінс-Руперт, Ванкувер/Сіетл, Окленд, Лос-Анжелес/Лонг-Біч, Нью-Йорка, Саванни, зон Гонконгу, Шанхаю/Нінбо, а також Роттердам/Антверпен.

Показник розраховується наступним чином: одне судно місткістю 10 000 TEU очікує входу в порт 12 днів, що дорівнює 120 000 TEU днів очікування, інше судно з 5 000 TEU дрейфує біля входу в той же порт 10 днів, що становить 50 000 TEU очікування. Загальна кількість часу – 170 000 TEU-днів.

Індекс збоїв постачання також враховує інформаційно-аналітичні відомості, поглиблену аналітику та поточні тенденції, що впливають на глобальну торгівлю. Зараз він показує час очікування в 11,6 млн. TEU-днів – це досить високий рівень. У зазначених дев’яти портах нормою є показник менше мільйона TEU-днів очікування. Приблизно 80% збоїв зараз фіксуються у портах Північної Америки.

Новий показник дозволяє краще контролювати ситуацію і робить ще прозорішими дані, які забезпечуються платформою Seaexplorer від Kuehne+Nagel. Згідно з останньою інформацією Seaexplorer, 612 контейнеровози нині стоять на якорі або дрейфують у найбільших міжнародних портах.

Член правління Kuehne+Nagel International Отто Шахт, відповідальний за морські перевезення, каже: «Дані про ситуацію на ринку, що відображає цей показник, розширює можливості наших клієнтів прогнозувати та планувати вплив різних ситуацій на ланцюжки поставок та визначати найкращий план дій. Завдяки показнику ми вийшли на новий рівень аналітики даних у галузі морських перевезень».

У майбутньому індекс збоїв постачання буде доступний лише для зареєстрованих користувачів www.seaexplorer.com.