«Грейн-трансшипмент» почав відвантаження ячменю нового врожаю

Перевантажувальний комплекс «Перлина Дніпра» ТОВ «Грейн-трансшипмент» завершив відвантаження першої партії врожаю ячменю 2021 року. Про це повідомила прес-служба компанії.

Вже відвантажені на флот компанії перші 10 тис. тонн ячменю, які плануються для перевантаження на рейді Одеси”, – сказала прес-служба.

В кінці червня на перевантажувальному комплексі «Перлина Дніпра» ТОВ «Грейн-трансшипмент» почався прийом і накопичення ячменю від сільгосптоваровиробників Дніпропетровської області.

ТОВ «Грейн-трансшипмент» (початок діяльність у 2017 році) надає повний комплекс послуг на морському та річковому транспорті, включаючи агентування та експедирування, фрахтові послуги, послуги з організації морських, річкових, автомобільних і залізничних перевезень в сегменті генеральних, негабаритних, навалювальних і інших вантажів. Компанія оперує десятьма судами і займається будівництвом власного флоту.

Перевантажувальний комплекс «Перлина Дніпра» (Дніпро) є структурним підрозділом компанії. Термінал здатний приймати самохідні судна і баржі довжиною до 145 метрів, шириною до 17 метрів. Гарантована глибина – 3,6 метра, норма навантаження – 200 тонн на годину. Територія комплексу дозволяє розмістити до 30 вантажних автомобілів. Компанія відкрила термінал в 2018 році.