Термінал Global Ports в Гельсінкі почав працювати з морською лінією CMA CGM

Multi-Link Terminals Helsinki (MLT-Helsinki, спільне підприємство групи Global Ports і CMA Terminals) почав працювати з морською лінією CMA CGM. Як повідомляє прес-служба Global Ports, новий регулярний сервіс забезпечує щотижневе перевезення контейнерів між Гельсінкі і портами Північної Європи на судах Unifeeder.

Перші два судна, Unifeeder Dagmar і Unifeeder Elbsailor, прибули на термінал 6 і 13 жовтня 2021 року. Новий сервіс орієнтований на перевезення імпортних товарів народного споживання, експортних вантажів лісової промисловості, паперу, целюлози та пиломатеріалів, а також іншої продукції, виробленої в Фінляндії.

Сервіс CMA CGM доповнив регулярну лінію компанії Containerships, яка вже з’єднує Фінляндію з основними портами Північної Європи через термінал MLT-Helsinki.

Multi-Link Terminals Helsinki почав працювати в гавані Вуосаарі в порту Гельсінкі в 2008 році. Термінал спеціалізується на перевалці фінських імпортних і експортних вантажів в контейнерах. Пропускна здатність MLT-Helsinki становить 270 тис. TEU на рік.