DP World: Перевезення вантажів по арктичній контейнерній лінії обійдеться дешевше традиційного маршруту

Перевезення вантажів по арктичній контейнерній лінії обійдеться дешевше, ніж за традиційним маршрутом з Європи в Азію. Таку думку висловив головний виконавчий директор DP World Султан Ахмед Бін Сулайєм. За його словами, останнім часом через різке зростання вартості ставок фрахту ціни на перевезення контейнерів морем зросли в п’ять-шість разів. Крім того, через пандемію в азіатському регіоні скупчилася велика кількість вантажів, які потребують перевезення.

«Справа в тому, що вартість перевезення контейнера з Далекого Сходу до Європи і США виросла в п’ять-шість разів. Північний морський шлях коротше, там не так багато судів, тому це абсолютно точно буде дешевше», – сказав представник компанії.

Коментуючи перспективи зворотного завантаження, Султан Бін Сулайєм зазначив, що вантажів для зворотного завантаження досить. «У нас є термінал в Лондоні і ми з Лондона возимо вантажі в Китай, але вартість перевезення по Північному морському шляху буде менше, там є, що перевозити», – сказав представник DP World.