DP World вкладе 415 млн доларів в будівництво четвертого причалу на терміналі London Gateway

Логістичний і термінальний оператор DP World оголосив про плани інвестувати 300 мільйонів фунтів стерлінгів (415 мільйонів доларів США) в будівництво четвертого причалу в логістичному центрі London Gateway. Оператор заявив, що будівництво четвертого причалу збільшить потужності терміналу на третину.

Згідно з інформацією на сайті DPW, потужність термінального комплексу London Gateway на сьогоднішній день становить 2,4 млн TEU. За перші шість місяців 2021 року London Gateway перевалив 888 тис. TEU, що на 23% більше попереднього піврічного рекорду.

Рішення про інвестиції обумовлено також передбачуваним введенням в експлуатацію в 2023-2024 рр. значного числа нових найбільших контейнеровозів місткістю 24 тис. TEU, які будуть поставлені на маршрути, що зв’язують Азію з Європою.

Розширення терміналу відбувається в контексті створення вільного порту Thames Freeport, який буде включати в себе крім London Gateway порт Тілбері і завод Ford в Дагенхеме.

Другий британський термінал DP World в порту Саутгемптон також отримав статус вільного порту в складі Solent Freeport. Контейнерообіг DP World Southampton за перше півріччя цього року склав 995 тис. TEU.