Компанія DP World завершила тестування повністю автоматизованої системи зберігання та обробки сорокафутових контейнерів

Компанія DP World завершила тестування повністю автоматизованої системи зберігання контейнерів Boxbay на своєму терміналі Джебель Алі в Дубаї. Під час тестувань здійснено переміщення 63 тис. контейнерів. Самі випробовування тривали з початку поточного року.

Високотехнологічна споруда має прийти на заміну звичайним майданчикам для зберігання контейнерів. На відносно невеликій площі легко розмістити 792 TEU, які очікують завантаження на судно, залізницю чи автомобільну платформу.

Насправді це схоже на стелажі на високотехнологічному складі, де відбір та встановлення ящиків відбувається за допомогою автоматизованої системи. Лише масштаби тут значно більші.

Система Boxbay збудована з врахуванням вимог екології та енергоефективності, адже значна частина енергії отримується тут від сонячних батарей. Повноцінні 40-футові контейнери складаються в 11 ярусів. Знайти та витягнути для завантаження будь-який з них – це справа лічених хвилин.
Як стверджують представники компанії DP World, загальна площа майданчика для зберігання контейнерів зменшується на 70%, а витрати на електроенергію – на 29%.

Boxbay створена спільними зусиллями інженерів компанії DP World та німецької групи спеціалістів з промислового інжинірингу SMS. Як стверджує керівник DP World Султан Ахмед бін Сулаєм, нова технологія зберігання та обробки контейнерів здійснює справжню революцію у роботі портів та контейнерних терміналів.