Міжнародне класифікаційне товариство DNV GL заявило про приєднання до ініціативи Smart Maritime Network

Міжнародне класифікаційне товариство DNV GL заявило про приєднання до ініціативи Smart Maritime Network, спрямованої на підтримку співпраці і стандартизації при розробці ІТ-систем для судноплавної галузі. Бйорн-Йохан Вартдал, який очолює спеціалізований підрозділ «Морський інкубатор» в структурі DNV GL, і Магнус Ланде, глава і комерційний директор цифрової платформи DNV GL Veracity для країн АТР, увійдуть до Ради SMN. Про це повідомила прес-служба класифікаційного товариства.

DNV GL буде виступати в якості незалежної третьої сторони для зміцнення довіри до якості цифрових даних і гарантії безпеки обміну даними. У той же час DNV GL працює над тим, щоб скористатися можливостями, створеними цифровізаціею, щоб запропонувати нові послуги і способи роботи, які покращують якість обслуговування клієнтів, поліпшують якість і є більш ефективними.

«Судноплавство знаходиться на піку тектонічного зсуву в бік цифровізації – в сторону можливості доступу до масиву інформації і її використання, яку галузь щодня генерує в цифровому форматі. Це вплине на всі аспекти морської галузі, включаючи класифікацію судів. Однак, щоб повністю використовувати цю можливість, нам необхідно, щоб вся галузь працювала спільно. Особливо, коли справа стосується узгодження питань, що стосуються стандартизації та управління. Нам потрібні ці фонди, щоб мати можливість ефективно обмінюватися даними і використовувати їх на благо всієї галузі. Ось чому ми приєдналися до Smart Maritime Network, тому що наявність активного і цілеспрямованого форуму для сприяння цьому галузевій співпраці має важливе значення», – сказав Вартдал, глава «Морського інкубатора» DNV GL.

Мета Smart Maritime Network (SMN) – надати платформу для просування переваг розширеної інтеграції та обміну даними між зацікавленими сторонами в секторах морської і транспортної логістики, інформувати галузь про технологічні розробки та інновації, надаючи більш широкі можливості для побудови відносин і обміну знаннями, йдеться в повідомленні DNV GL.

DNV GL є найбільшим міжнародним класифікаційним та сертифікаційних суспільством, після злиття 12 вересня 2013 року норвезького суспільства Det Norske Veritas (DNV) і німецького Germanischer Lloyd (GL). Крім послуг з сертифікації та огляду для морської галузі, компанія надає класифікаційні та консультаційні послуги для нафтогазової промисловості, в секторі відновлюваних джерел енергії. Сьогодні DNV GL не тільки здійснює класифікацію, технічне забезпечення, але також розробляє власне програмне забезпечення, надає незалежні експертні висновки для морської та енергетичної галузей. DNV GL працює в 100 країнах, зі штатом співробітників з майже 16 тис. Осіб.

У січні міжнародне класифікаційне товариство повідомило, що з 1 березня 2021 роки змінює свою назву на DNV.